Hello world!

Witajcie na blogu mateuszrzeczyca.pl! Nazywam się Mateusz Rzeczyca i od tej chwili będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami na mojej drodze do sukcesu!

Skąd pomysł?

Od wielu lat pasjonuję się informatyką i wszystkim co z nią związane. Wiele wolnego czasu poświęcam programowaniu, wytwarzaniu oprogramowania, systemom kontroli wersji czy testom jednostkowym. Zauważyłem, że nabyta wiedza nie ma konkretnego zastosowania. Uczyłem się, pisałem projekty, z wszystkiego czerpałem wiele radości, jednak pewne uczucie pustki nie pozwalało mi tak po prostu sobie kodować.

Odkąd zacząłem poważnie interesować się tematami rozwoju osobistego, biznesu czy treningami siłowymi przeczytałem dziesiątki książek związanych z samorozwojem, stawaniem się lepszym oraz dbaniem o samego siebie. Uważam, że taka wiedza nie powinna pozostać jedynie w mojej głowie, należy się nią dzielić! Chciałbym powierzyć w Wasze ręce wszystko co pozwoliło odwrócić moje życie do góry nogami.

Tematyka

Zagadnienia poruszane na wpisach będą związane stricte z wytwarzaniem oprogramowania, systemami wbudowanymi i sieciami komputerowymi. Ponadto fascynują mnie tematy Machine Learning i Augmented Reality.

Nie zamierzam się jednak ograniczać do prowadzenia bloga informatycznego. Jak wspomniałem wyżej, interesuję się rozwojem osobistym i biznesem. Tak więc od czasu do czasu będę publikował treści związane z poprawą życia.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że będziesz często odwiedzał moją witrynę i czerpał z niej wiele wartościowych treści. Obiecuję, że dam z siebie wszystko, żeby zapewnić jak najlepszą jakość prezentowanych artykułów. Dziękuję za zaufanie!